CFMOTO, EICMA Fuarında Büyük İlgi Gördü

73. Uluslararası Motosiklet Fuarı “EICMA”, 19-22 Kasım tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentinde yapıldı.  Bu fuarda dünya çapında ünlü birçok motosiklet markasının 2016 modelleri tanıtırken, CF Moto’nun da yeni Atv, Utv ve motosiklet modelleri fuarda tanıtılan ürünler arasında yer aldı.

CF Moto bu yıl EICMA fuarında, birbirinden etkileyici tasarımlara sahip ATV ve UTV modellerinden Z-Force 800 Ex, Z-Force 550, U-Force 550, C-Force 550 ve C-Force 450’ün tanıtımını gerçekleştirdi. Fuarda özellikle dikkat çeken modeller arasında yer alan C-Force 550 ve C-Force 450; keskin hatları ve gelişmiş teknolojileri ile ziyaretçilerden tam not aldı.

EICMA fuarındaki standı tasarımı ve uygulaması ile birçok ziyaretçi ve hayranını kendine çeken CF Moto, sergi salonu dışında bulunan, ziyaretçiler için hazırlanmış “Gösteri Şovu” ile de misafirlerine heyecan dolu anlar yaşattı.

CF Moto yetkilisi yapmış olduğu konuşmada ise: “Çin'de, powersports sektöründe gelişen bir lider olduklarını ve dünyanın en iyi powersports ürün tedarikçisi olma yolunda adımlar attıklarını ifade etti.  Ve aynı zamanda bu fuar sayesinde de dünyaya Çin Motosikletleri ve ATV’lerinin güçlü yüzünü göstermiş olduklarını belirterek, müşterileri için daha güçlü ve güvenilir ürünler sunmaya devam edeceklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.

SON HABERLER

Yolların Yeni Alfası 400NK.

Yolların Yeni Alfası 400NK. Yolların yeni alfası 400NK, yollarda yepyeni bir performans rüzg...

CFMOTO GÜCÜ ALTIN ÖRÜMCEK'TE

  Bu sene 15.si düzenlenen, tasarım, içerik ve özgünlüğün oy...

ŞEHRİN TÜM YOLLARI SENDEN SORULUR

Enerjisi ve gücü ile yepyeni bir deneyim; 150 NK, içindeki sürme hissini uyand...

Bir Motosiklet İki Ruh: 400NK

KISKA’nın harika tasarımı ve muhteşem performansı ile 400NK,...

Şimdi CF Moto Sahibi Olmanın Tam Zamanı…

CF Moto fırsatları, Ekim ayı boyunca hız kesmeden devam ediyor.   CF Moto, ku...

Fiyat Listesi