Bir Motosiklet İki Ruh: 400NK

KISKA’nın harika tasarımı ve muhteşem performansı ile 400NK,

Sınıfında bir ilk olan, iki farklı sürüş modunu kullanıcılarına sunuyor. Bu özelliği sayesinde tek motosiklette iki sürüş ruhunu birleştirmiş oluyor. Sport modu ile heyecanı ve performansı doruklara taşıyabilirken, ekonomi modu ile uzun mesafe sürüşünün keyfini çıkarabiliyorsunuz.

400NK’da kullanılan, daha büyük radyatör yapısı sayesinde maksimum düzeyde soğutma sağlanarak motor ısısı çok daha uzun süre ideal seviyede tutuluyor ve şehirler arası mesafelerde daha uzun süre kesintisiz sürüş yapabiliyorsunuz.

400 cc hacme sahip, paralel çift silindir üzerine konumlu çift gaz kelebeği, üstten çift eksantrik (DOHC) 8 Valf, 9500 rpm 29.5 kw güç üretebilen motor bloğu ve yakıt tüketiminden maksimum tasarruf sağlayan BOSCH EFI yakıt sistemi ile 400NK, güçlü motoru ve dengeli yapısını ilk bakışta hissettiriyor.

Aktarma sisteminde kullanılan O-ringli zincir yapısı ile motordan aktarılan güç kaybı azaltılmış oluyor. Özel diş yapısı ile seri tepkiler alınması sağlanarak motosiklet atik ve pratik hale getirilmiş oluyor.

Aerodinamik şekilde dizayn edilmiş gövde yapısı ile 795 mm düşük sele yüksekliği, her boydan kullanıcı için tam bir konfor ve motosiklet hakimiyeti sunuyor. Ayrıca Sağ ve sol fren manetlerini sürücünün el yapısına ve parmak uzunluğuna göre ayarlama olanağı sağlayarak, sürücünün motosiklet hakimiyetini pekiştiriyor.

Ön tekerleğe takılı çift fren diski, arka tekerleğe takılı dalgalı fren diski üzerine konumlandırılmış J.JUAN FREN ve ABS sistemleri sayesinde güvenliği üst düzeye taşırken daha kontrollü yavaşlama ve durma olanağı sunuyor.

Sürüş modunun seçilebilmesiyle iki farklı sürüş ruhu sunan 400NK beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Sadece kendisinin sahip olduğu özellikleri ve üstün yapısıyla motosiklet anlayışınızı değiştirmeye geliyor.

SON HABERLER

Bir Motosiklet İki Ruh: 400NK

KISKA’nın harika tasarımı ve muhteşem performansı ile 400NK,...

Şimdi CF Moto Sahibi Olmanın Tam Zamanı…

CF Moto fırsatları, Ağustos ayı boyunca da hız kesmeden devam ediyor....

CFMOTO 150 NK: Sürüş Seçeneğini Sana Bırakıyor

Sınıfında bir ilki gerçekleştiren CFMOTO 150 NK ekonomi ve sport sürüş modu  ile sürüş seçeneğ...

Şehrin Yeni Gözdesi "150 NK"

İçindeki sürme hissini uyandıracak ve seni harekete geçirecek özeliklere sahip 150 NK, üstten tek e...

Enerjisine Kapılacaksın

150 cc segmetinde rengiyle, dizaynıyla ve gücüyle tüm dikkatleri üzerine çeken bir motosiklet: CF M...

Fiyat Listesi